Про Нас

«КИЇВ-РЕСУРС» — ОДИН З ЛІДЕРІВ ВИРОБНИЦТВА БЕТОНУ В УКРАЇНІ

Компанія "КИЇВ-РЕСУРС" працює на ринку України з 2000 року. Ми займаємось виробництвом та реалізацією цементу, будівельних матеріалів, виготовленням товарного бетону.

За ці роки накопичено величезний досвід роботи, освоєно нові напрямки діяльності, сформовано колектив професіоналів.

Суворий контроль за якістю та перевірки у спеціалізованих лабораторіях підтверджують високу якість нашої продукції. Ми пропонуємо вам безперервне постачання цементу, бетону та будівельних матеріалів, що вирішить проблему своєчасного будівництва ваших об'єктів.

Читати далі

Історія Компанії

Історія компанії «Київ-Ресурс» починається з 2000 року, коли група однодумців вирішила зайнятися підприємницькою діяльністю.

20
00

Як все починалось

Історія компанії "Київ-Ресурс" починається з 2000 року, коли група однодумців вирішила зайнятися підприємницькою діяльністю. На ринку гостро відчувався дефіцит житлового фонду і будматеріалів, тому, виходячи з потреб ринку, компанія вирішила сконцентруватися на продажу будматеріалів, а головним чином на продажу цементу.

Час змін

До кінця 2006 року компанія розвивалася безпосередньо у продажах будматеріалів, цементу та бетону, вапна. На жаль, якість продукції українських виробників не завжди відповідала заявленим нормам та стандартам, тому розставивши пріоритети, у 2007 році керівництвом компанії було прийнято рішення розпочати комплексний розвиток у новому напрямку – власному виробництві будівельних матеріалів.

20
07
20
09

Будівництво заводу

Цього року розпочалося будівництво нового заводу із використанням сучасного обладнання. Для контролю якості продукції в компанії була організована спочатк$

Збільшення потужностей

У 2011 році було прийнято стратегічне рішення - для забезпечення збільшених потреб наших клієнтів та залучення нових - збільшити виробничі потужності заводу в 2 рази.

20
11

Статистика компанії

За ці роки роботи у нас накопичено величезний досвід, освоєно нові напрямки діяльності, сформовано колектив професіоналів. Суворий контроль за якістю та перевірки у спеціалізованих лабораторіях підтверджують високу якість нашої продукції.

20 років

Історія компанії «Київ-Ресурс» починається з 2000 року, коли група однодумців вирішила зайнятися підприємницькою діяльністю.

1.2 млн

Тон бетону вироблено з моменту запуску заводу з використанням сучасних технологій.

4

Вид цементу на основі портландцементного клінкеру. Цемент відвантажують навалом або розфасованим мішками по 25 кг.

110 тис

Виробнича потужність нашого заводу дозволяє випускати таку кількість тонн будівельних матеріалів на рік.

Контакти

Наши контакты и расположение производственных мощностей компании «КИЕВ-РЕСУРС».

Перейти к контактам

Продукция

Мы предлагаем вам непрерывные поставки цемента, бетона и строительных материалов, что решит проблему своевременного строительства ваших объектов.

Каталог продукции

Наши Партнеры

Основным приоритетом нашей компании является предоставление только качественных товаров и услуг нашим клиентам. И мы безукоризненно выполняем возложенные задачи и обещания.

Зв'язатися з нами

Зверніться до нас за консультацією та ми запропонуємо Вам оптимальні умови для співпраці.

DigisolAgency